Ostatnie wydarzenia

Będzie film o Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie!

Redakcja Wschowski112, a więc dziennikarze portalu Regionalne112.pl tworzą film, który będzie przedstawiał Państwową Straż Pożarną we Wschowie.
Prace nad filmem trwają już od roku. Jak na razie nie chcemy zdradzać wszystkich szczegółów gdyż ma to być niespodzianka, możemy jednak powiedzieć, że w filmie zobaczą Państwo sceny takie jak: dojazd strażaków na miejsce akcji, działanie podczas akcji z perspektywy strażaka czy codzienne życie w „koszarach”. Film jest tworzony przy ścisłej współpracy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie, która umożliwia zrealizowanie wielu scen. Film tworzony jest z myślą o wszystkich mieszkańcach których interesuje wschowska straż czy też zawód strażaka.
Nie każdy ma możliwość zobaczenia wszystkiego z bliska, dlatego był to jeden z ważnych czynników w podjęciu decyzji o produkcji filmu. Często ludzie widzą wóz pędzący na akcję, przez chwilę zastanawiają się co mogło się wydarzyć. W filmie każdy będzie mógł zobaczyć o wiele więcej.  Warto wspomnieć, że zdecydowana większość scen pochodzi z rzeczywistych akcji, które w żadnym stopniu nie zostały wyreżyserowane. Główni bohaterowie, a więc strażacy sami są bardzo zainteresowani projektem, często podpowiadają nam co warto uwiecznić, pytają o postępy i czekają na premierę.
Prace nad filmem wchodzą w decydującą fazę – zrealizowanych zostało już 95% zakładanych scen. Premiera filmu pod koniec tego roku, a już dziś zapraszamy Państwa do obejrzenia zwiastunu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *